“Krása pochádza zvnútra.”

Vráťte Vášmu telu zdravie a vitalitu a svojej pleti prirodzenú krásu

J E U N E S S E – Exkluzívna patentovaná technológia kmeňových buniek

Systém obnovy mladosti
Jeunesse systém obnovy mladosti, nazvaný Y.E.S., využíva obnovu DNA a antioxidanty k obnoveniu výkonu a životnosti buniek. Naša patentovaná obnova kmeňových buniek predovšetkým pomáha vytvárať nové vitálne bunky pleti. Systém prelomovej starostlivosti o pleť spoločne s potravinovými doplnkami udržuje bunky zdravé a plné života.

Obnova kmeňových buniek – povzbudenie rastu
Dr. Nathan Newman, svetovo uznávaný dermatológ a plastický chirurg, začal hľadať spôsob, ako pomôcť pacientom zotaviť sa z popálenín a ťažkých zranení, Vedel, že kmeňové bunky spôsobujú obnovu a vznik buniek, preto izoloval rastový faktor z kmeňových buniek, ktorý slúži ako ,,jazyk,, , ktorým bunky komunikujú. Výsledky boli pozoruhodné. ,,200+ rastový faktor,, je to, čo zažijete s kozmeceutikou LUMINESCE od JEUNESSE. Tento silný rastový komplex je schopný obnoviť pleťové bunky rýchlejšie a na molekulárnej úrovni. Stimuluje vznik nových buniek, zvyšuje obsah kolagénu a elastínu a tým pádom spevňuje pleť. Nové bunky tiež dodávajú našej pleti plnší, zdravší a žiarivejší vzhľad. S LUMINESCE vyzerá pleť mladšia, pretože na bunkovej úrovni skutočne mladšia JE.

Výrobky rady LUMINESCE:

    • sú podporené mnohoročnými klinickými výskumami
    • obsahujú exkluzívne patentované ingrediencie získané z dospelých kmeňových buniek s obsahom ,,200+ hlavných ľudských rastových faktorov,, , ktoré podporujú:
    • prirodzený regeneračný proces našej pleti
    • pomaľujú stárnutie stimuláciou obnovy a omladzovania buniek pleti
    • obsahujú exkluzívne ingrediencie s prírodne získanými zložkami
    • sú založené na najpokročilejšej a najmodernejšej technológii aká je dnes dostupná
    • hypoalergénne a bez parabénov
    • neobsahujú umelé farbivá
    • schválené a doporučené dermatológmi
    • vhodné pre mužov aj ženy

J E U N E S S E – Žite mlado, získajte trvalé výsledky

Systém obnovy mladosti
JEUNESSE systém obnovy mladosti, nazvaný Y.E.S., využíva obnovu DNA a antioxidanty k obnoveniu výkonu a životnosti buniek. Naša patentovaná obnova kmeňových buniek predovšetkým pomáha vytvárať nové vitálne bunky. Potravinové doplnky spoločne s prelomovou starostlivosťou o pleť udržuje bunky zdravé a plné života.

Oddialenie starnutia na bunkovej úrovni
Každý deň sa vo Vašom tele tvoria nové bunky. Rovnaký proces vyvinie jediné vajíčko na ľudskú bytosť a taktiež neustále obnovuje Vašu pleť, vlasy, krvné doštičky a niektoré vnútorné orgány.

Trvalá obnova buniek
Pokiaľ sa vrátite na vyučovanie biológie, zistíte, že bunka sa vytvára v dvoch fázach. Počas tej prvej zhromažďuje živiny a duplikuje DNA vo svojom jadre. Potom sa bunka rozdelí na dve. Toto je proces, vďaka ktorému ako deti rastieme. Aj keď sú bunky plne vyvinuté, pokračujú v delení. V dospelosti sa však bunky postupne opotrebúvajú a poškodzujú. Je to trochu ako používanie kopírky. Prvá kópia je jasná a presná. Pokiaľ však budete kópie ďalej kopírovať, pôvodný obrázok bude čím ďalej, tým viac rozmazaný. Rovnaký princíp je možné aplikovať na DNA v naších bunkách.

JEUNESSE a oprava DNA
Vedeckí odborníci na výživu buniek dokázali spomaliť proces stárnutia presným zacielením na bunky v prostrednej fáze delenia. Tým, že ich nabili vitamínmi a minerálmi, bunky sa delia zdravšie a zachovávajú dĺžku telomérov. Keď sa teloméry meniej opotrebúvajú spomaľuje sa aj stárnutie buniek.

Inovácia antioxidantmi – predĺženie života buniek
Problém s voľnými radikálmi
Bunky v prírode a tiež v našom tele majú zvyčajne dva elektróny. Kvôli poškodeniu vplyvom prostredia majú však niektoré bunky len jeden elektrón – jeho druhá časť, partner, je nestabilný. Keď tieto nestále molekuly stretnú zdravé molekuly, voľný radikál sa snaží pritiahnúť iný elektrón, aby sa stabilizoval. To vedie k reťazovej reakcii, počas ktorej sa destabilizuje viac buniek.

Riešenie – antioxidanty
Voľné radikály je možné redukovať určitými vitamínmi a výživovými zložkami. Ako silné antioxidanty spomaľujúce proces stárnutia sú známe vitamíny A,C a E.

Viac info o produktoch na:
www.gabrielaisis.jeunesseglobal.com