Masáž 5 Kontinentov

Táto masáž prepája Vášho Ducha a Vaše Telo
Musíte ju vnímať vo svojom Srdci a potom Vás Telo povedie
Masáž 5 C môže zmeniť čokoľvek vo Vašom živote
Masážou 5C udávame veci do pochodu nielen na našom tele, ale aj na celej planéte

Ako vlastne vznikla masáž M5C ?
Kvantový kouč, terapeut, tréner, lektor a autor, Olivier Honsperger už viac ako 20 rokov trénuje tisíce ľudí na rôznych workshopoch a seminároch v oblasti alternatívnej medicíny a koučovania po celom svete.
To čo ho motivuje do hĺbky jeho bytia, je viesť ľudí a pomáhať im nájsť ich skutočný energetický potenciál. V roku 2009 vytvoril Masáž 5 Kontinentov, metódu, ktorá kombinuje rôzne techniky sveta, energiu a magnetizmus so špecifickou prípravou esenciálnych olejov, ktoré sú k tomu určené. Túto masáž praktikoval niekoľko rokov u svojich pacientov, kým skutočne pochopil silu tejto jedinečnej masáže a blahodárnej zmeny, ktorú spôsobuje, tak ako u ľudí ktorí ju dostávali tak aj u ľudí, ktorí ju dávali.
Po mnohých prosbách ľudí, ktorí sa chceli túto metódu naučiť, sa rozhodol začať školiť terapeutov a potom trénerov, aby sa jeho recept na šťastie a životnú pohodu dostal ďalej do celého sveta. A už od začiatku bolo jasné, že nadšenie, ktoré táto masáž šíri, ide ďaleko za hranice ich pôvodného konceptu.

Masáž 5 Continents má svoju vlastnú energiu a dokáže synergicky spojiť niekoľko svetových techník, kombinuje masáž, aromaterapiu a energiu magnetizmu.
Masáž 5C zahŕňa techniky: Azia – Shiatsu a Tuina, Havaj- Lomi Lomi, Turecká –dynamicko relaxačná, India – Ayurvédska a Marma, Švédska-ukotvenie.
Táto masážna technika spojená s vnútornou liečivou energiou a univerzálnou energiou nám umožňuje jemne aktivovať celé telo, prebudiť vitálnu silu (kundalíny) pozdľž chrbtice a nasmerovať ju do srdca.
Je to biodynamická masáž, ktorá prebúdza prirodzené liečebné procesy a odstraňuje nepríjemné emočné spomienky a toxiny.
Pôsobí ako psychoterapia pre telo, prináša regeneráciu a rozvoj, postupne otvára pamäť nášho tela, čistí staré traumy a umožňuje voľne cirkulovať energii potešenia a životnej sily.
Umožňuje nám krok za krokom znovu získať sebavedomie, vitalitu, obnoviť sebaúctu, pocit kľudu, radosti zo života a najmä harmonizovať emočnú záťaž, ktorá blokuje našu energiu.
Pri Masáži 5C sa kladie veľký dôraz na fungovanie meridiánov a všetkých energetických aspektov, ako aj cyklov 5 elementov, alebo vztah jednotlivých orgánov a emócií.

Pri tejto masáži pracujeme s 1 a 2 esenciálnym olejom, ktoré sú tak silne koncentrované, že už po jednej masáži môže dôjsť k obrovskej zmene na tele aj vo vašom vedomí.
Kým 1 nás detoxikuje od rôznych parazitov, nižších entít, rôznych závislosí a ide naozaj do hĺbky a berie všetko čo vám neslúži. Prežiaruje a zosvetľuje Auru
Tak 2 zabezpečuje po dôkladnom očistení hĺbkovú relaxáciu. Prináša do tela radosť, odstraňuje frustráciu. Aktivuje nadšenie. Ľahko opustíte to, čo vám už nefunguje. Pomáha nám zbavovať sa limitujúcich presvedčení.
Oleje, ktoré používame pri masáži M5C, sú vyrábané a dávkované podľa sily každého esenciálneho oleja.
Okrem úžasných esenciálnych olejov máme aj kvalitné rastlinné oleje, ktoré majú silné regenerujúce účinky na pokožku, po rôznych operáciách, striách, puklinách a sú plné vitamínov. Sú šetrné k citlivej pokožke a vyživujúce zároveň.

Vedeli ste že napríklad taký eukalyptus (jedna zložka z esenciálnych olejov) otvára prístup k vedomiu? Umožňuje odplaviť z tela rôzne obavy a vidieť za hranice rôznych obmedzení?

Nie je to len o tom, že pracujeme s telami, ale je to aj o tom, že udávame na planéte do pochodu zmenu vďaka práci s telami.

Čo všetko môžeme uviesť do pochodu, keď vypnete kontrolu nad všetkým?
Chce si to vaše telo vybrať? Chce Vaše telo byť prínosom pri takejto zmene?
Si Dar…..si ochotný/á to vidieť?
Akou pozvánkou ku zmene môžeš byť ?

Starostlivý a liečivý dotyk dokáže robiť zázraky
Veľmi sa teším a pýtam si týchto zázrakov do svojho života ešte viac.
Táto masáž si ma zavolala sama. Začala som vnímať svoje telo na úplne inej úrovni.
Do môjho života prišlo oveľa viac ľahkosti a radosti ako kedykoľvek predtým. Priestor, ktorý som vedela, že nám je dostupný, a že si ho každý zaslúži mať.
Ako empat, ktorý chcel a snažil sa napomáhať telám okolo seba veľakrát viac ako si oni sami vyberali, som sa často ocitala v realitách ľudí okolo seba. A snažila sa im energeticky pomôcť, čo ma vyčerpávalo a moje telo z toho vôbec nebolo šťastné.
A prvýkrát som si povedala, že tak ako som tu bola ochotná byť pre druhých som tu zrazu aj pre seba
A že nemusím všetko, čo vnímam , uzamkýnať do svojho tela, že môžem zostať v tej rovine toho že som si toho len vedomá a že sa to mojej reality s telom nemusí dotýkať.
Že môžem mať svoju realitu ľahkosti aj vedľa niekoho iného, kto si ľahkosť v tej chvíli nevyberá.
Že všetko je len naša Voľba. A že netreba nikdy zastavovať , kým necítite tú ľahkosť okolo seba.
Másáž M5C mňa konkrétne začala spájať s mojim telom tak ako som vždy vedela, že je to možné, ale necítila som ten pocit predtým na svojom tele. Začala som vnímať oveľa viac prepojenie so Zemou a vlastným telom. A dovoľujem si ísť so svojím telom na vlne tvorby, hry, radosti ešte viac ako kedykoľvek predtým.
To po čom som túžila a vnímala, že je možné, si teraz oveľa viac vyberám a už to nesnívam len niekde vo svojej hlave
Dodá Vám priestor, ktorý ste vedeli, že je možný a sny sa začnú premieňať v realitu.