ViaCollagen s vitamínom C – 186g

Z ViaCollagenu si jednoducho pripravíte chutný prírodný nápoj. Obsahuje vysokú dávku kolagénu z morských rýb v prémiovej kvalite s klinicky testovanými účinkami. Navyše je obohatený o vitamín C, ktorý je nevyhnutný pre dosiahnutie očakávaných výsledkov. Ide o kolagén typu I- kozmetický kolagén určený na výživu pleti, posilnenie vlasov, nechtov a v neposlednom rade aj kĺbov.

Som kráľ kolagénov

Som najlepší zo všetkých mojich súrodencov kolagénov, preto ma volajú: „Kráľ kolagénov.“ Som ten najkvalitnejší kolagén  z morských rýb  v prémiovej kvalite, s klinicky testovanými účinkami. Obsahujem 20 dôležitých aminokyselín, vysokú dennú dávku 5 000 mg a 1000mg vitamínu C.

Naozaj skvelo chutím

Dostal som krásne meno VIACOLLAGEN, som dochutený prírodnou arómou, moju mierne sladkú chuť mi dala stévia a prekrásnu farbu mi poskytlo čisto prírodné farbivo. Pripravíte si zo mňa chutný nápoj s citrónovou príchuťou.

Som ideálny pre vaše telo

Som ideálny pre vaše telo a vhodný pre hydratáciu vašej pokožky, zvýšenie jej pružnosti a pevnosti, pre vyhladenie drobných a redukciu hlbokých vrások. Vaše telo ma môže použiť pri hojení rán, hlavne pooperačných, rovnako ma využijú vaše nechty, vlasy a kĺby…

Prečo práve morský rybí kolagén?

Rybí kolagén sa najviac približuje k nášmu prirodzenému kolagénu. To je dôvod, prečo je najlepší na naše vlasy, pleť, nechty a pokožku. Do krvného obehu sa absorbuje cez črevnú bariéru a postupne sa prenáša po celom tele. Ide o kolagén typu I.

Je nápoj lepší ako krém?

Kolagénové krémy môžu dočasne dodať našej pokožke hladký pocit. Kolagénová supermolekula je však príliš veľká na to, aby dokázala preniknúť hlboko cez pokožku a účinne pôsobiť tam, kde je to potrebné. Na rozdiel od nápoja ViaCollagen, ktorý sa cez črevnú bariéru postupne prenáša po celom tele.

ViaElastic extra – 245g

Extra silu pre vaše kĺby nájdete ukrytú v lahodnom prírodnom marhuľovom nápoji, ktorý v dennej dávke obsahuje až 7500 mg klinicky testovaného hovädzieho kolagénu. Kolagén typu III predstavuje extra silu pre vaše kĺby, chrupavky, šľachy, väzivá a kosti. Je obohatený aj o vitamín C, ktorý je nevyhnutný pre dosiahnutie očakávaných účinkov, ale aj o kyselinu hyalurónovú a vzácne protizápalové zložky.

Extra sila pre tvoje telo

Moje meno ma presne vystihuje, som extra sila vytvorená pre vaše kĺby, chrupavky, šľachy, väzivá a kosti. Mám vynikajúcu marhuľovú príchuť, vytvorenú z čisto prírodnej arómy. Moja denná dávka je 13 000 mg. Odporúčam vám použiť ma každý pracovný deň, aby som vám mohol slúžiť jeden celý mesiac. Pripravíte si zo mňa lahodný osviežujúci nápoj.

Obsahujem aj kolagén

V dennej dávke obsahujem 7500 mg prémiového, klinicky testovaného hovädzieho kolagénu s mojim priateľom vitamínom C a ďalšími vynikajúcimi a účinnými látkami. K mojej výnimočnosti prispela kyselina hyalurónová. Je hlavnou zložkou tekutiny, ktorá sa prirodzene nachádza v kĺbe. Táto tekutina kĺb vyživuje, znižuje trenie kĺbovej chrupavky, zlepšuje jej pružnosť a štruktúru, zmierňuje bolesti.

A ďalšie skvelé zložky

Ďalšími skvelými zložkami, ktoré obsahujem sú Glukosamín a chondroitín. Sú to stavebné prvky chrupavky. Majú rozhodujúci vplyv na udržanie plnej funkčnosti chrupaviek. Zmierňujú bolesti v kĺboch, majú protizápalové vlastnosti, pomáhajú pri liečbe príznakov súvisiacich s vekom, ako je artritída či osteoartritída.

Prečo to všetko?

MSM (metylsulfonylmetán) podporuje zlepšenie funkcie imunitného systému, znižuje zápal a pomáha obnoviť zdravé telesné tkanivo.

Vápnik je nevyhnutný pre zachovanie zdravých kostí. Pre správne ukladanie vápnika do kostnej hmoty je nevyhnutný Vitamín D, a pre jeho využitie je potrebný  horčík, ktorý tiež obsahujem.

Vitamín C pozitívne ovplyvňuje obranyschopnosť organizmu, pôsobí ako antioxidant a napomáha pri tvorbe kolagénu . Zároveň prispieva k správnej funkcii kostí a chrupaviek.

Vitamíny E a B2 prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Vitamín B1 prispieva k správnej funkcii srdca a správnej látkovej premene. Vitamín B6 prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie. Vitamín B9 prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému a k správnej tvorbe krvi.

Prečo práve hovädzí kolagén?

Hovädzí kolagén je vhodný na výživu kĺbov a chrupaviek. Používame jeden z najkvalitnejších kolagénov, ktoré sú dostupné na trhu.