Rádiofrekvencia tváre – Rádiothermolifting

Zbavte sa ochabnutej pleti a získajte dokonalejší tvar tváre. Táto metóda vytláča chirurgické techniky na celom svete, pretože sa pri porovnateľných alebo dokonca lepších výsledkoch spája s menšími škodami a komplikáciami. V protiklade k mnohým iným metódam face – liftingu sa už pri prvom ošetrení podarí vyhladiť nielen pleť, ale i tkanivo pod ňou. Bez jediného rezu, bez vstrekov a celkom bez jaziev.

Tvárová rádiofrekvencia je metóda známa tiež pod názvom nechirurgický lifting. Jedná sa o neinvazívnu techniku, tzn. bez chirurgického zákroku a bez anestézie. Koriguje ochabnutosť pleti, vedie k jej vypnutiu a celkovým výsledkom je dokonalejší tvar tváre.
Rádiofrekvencia spočíva v selektívnej aplikácii energie do pokožky, bez akéhokoľvek poškodenia. Aplikovaná energia aktívne bojuje proti ochabnutej pleti, zlepšuje hustotu, napätie, tón a jas pokožky a predstavuje impulz na naštartovanie telu vlastných omladzovacích procesov v pokožke – telo sa teda omladzuje samo.
Rádiofrekvencia s úspechom lieči aj uhrovitú pleť s rozšírenými pórmi a jazvičkami, pretože urýchľuje obnovu poškodených tkanív, pomáha odstraňovať odpadové látky a riešiť zápalové procesy a sťahuje rozšírené póry.
Pôsobením tejto technológie sa zlepší stav pleti o 5 – 10 rokov.

Ošetrenie je ideálne pre osoby s mierne ochabnutou pokožkou tváre, krku a dekoltu. ktoré chcú zlepšiť svôj vzhľad, bez toho že by sa museli uchýliť k chirurgickému zákroku.

Zákrok na tvári, krku a dekolte je veľmi príjemný a bezbolestný, klient cíti len jemné teplo.

Dĺžka ošetrenia krku je 20 minút, dekoltu 20 minút, tváre 30 minút, okolia očí 10 minút.
Optimálnych je 5 -12 ošetrení s odstupom 7 – 14 dní. Počet ošetrení závisí od stavu pleti, veku a požadovanej intenzity omladenia (po skončení celej kúry ešte 3 mesiace pretrváva syntéza nového kolagénu a elastínu).
Mierne omladenie a zlepšenie mikrocirkulácie v pokožke 5 – 6 ošetrení, intenzívne omladenie s celkovým vypnutím povädnutej pokožky 8 – 12 ošetrení.
Výsledné omladenie a vyhladenie pokožky je dlhodobé a vydrží najmenej  12 – 16 mesiacov, bežne aj 2 roky. Pre udržanie výsledkov sa odporúča raz za dva mesiace 1 ošetrenie.
Rádiofrekvenciu je možné aplikovať aj častejšie – nie je potrebné obmedzovať sa na jednotlivé kúry – až pokiaľ sa nedosiahne omladenie podľa želenia.

Pre najefektívnejšie výsledky, robíme rádiofrekvenciu o sile 10 MHZ, v súčinnosti s diamantovou dermabráziou, zapracovaním séra alebo masky podľa stavu pleti s pôsobením 3D LED fotodynamickou terapiou.